Interaktivní hry

Tomáš se vydal na výlet do moravskoslezského lesa. Netušil však, že cestou potká spousta lesních tvorů. Zažijte společně s ním dobrodružství v bludišti obra Obroděje, poskládejte obrázky pana Sovy, jež vytvořil zlomyslný čert nebo vyřešte hádanky Děda Vševěda. A kdo ví, možná se dokonce něco přiučíte...

Puzzle

Ale ne! Pan Sova si vyvěsil ven své nové obrázky, když se tu z ničeho nic objevil čert a rozhodl se mu je roztrhat! To je ale nadělení! Naštěstí se lesem blíží Tomáš a obrázky pana Sovy snad složí dohromady. Pomůžeš mu?

Podívej se na nejlepší hráče.

Bludiště

Když šel Tomáš lesem tak ho málem zasáhla obří slza. Nad ním totiž brečel Obr Obroděj, který ztratil ve svém modelu Moravskoslezského kraje svých pět pohlednic. Pomůžeš mu je najít a donést zpátky? Musíš však dát pozor, čas je neúprosný!

Podívej se na nejlepší hráče.

Kvíz

Při své cestě lesem Tomáš zažil hodně nástrah, co ale však nečekal, byl stařík skrývající se za pařezem. Byl to Děd Vševěd, který zkouší všechny odvážlivce, kteří se odhodlají vstoupit do kouzelného lesa. Zvládneš vyřešit všechny jeho otázky?

Podívej se na nejlepší hráče.